Sıkça Sorulan Sorular

Örnek ürünlerimiz bayilerimize gönderilmektedir. Size en yakın bayimizle iletişime geçerek talebinizi iletebilirsiniz. Bayi listesine ulaşmak için  tıklayın...
www.icerikindir.com adresini ziyaret ederek buradaki ilgili şifre alanlarına (görüntüde belirtildiği gibi) kitap bandrolünde yer alan bilgileri yazarak erişim sağlayabilirsiniz. (Yalnızca öğretmen kitaplarında yer alan bandrol bilgileriyle erişim sağlanmaktadır. Sisteme girişte sorun yaşıyorsanız Sorun/Görüş Bildir formunu doldurarak yardım talebinde bulunabilirsiniz.)
Bireysel olarak ürün satın almak için kitapbulal.com adresinden sipariş verebilirsiniz.
Okul/kurs gibi eğitim kurumlarınızda kullanmak amacıyla ürünlerimizi incelemek veya ürün siparişi vermek için bayi listemizden bulunduğunuz ili seçtikten sonra kurumunuza en yakın olan bayimiz ile doğrudan iletişime geçebilirsiniz.
Deneme sınavlarımızın güvenilirliği açısından Çözüm Yayın Grubu olarak cevap anahtarlarımızı 3.kişilerle kesinlikle paylaşmıyoruz. Cevap anahtarlarımız deneme sınavlarımızı temin eden kurumlarla zaten paylaşılmaktadır. Ancak uygulama tarihi geçmiş olan sınavlarımızın cevap anahtarlarına ulaşmak için Sorun/Görüş Bildir formunu doldurarak talepte bulunabilirsiniz.
Öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Deneme sınavı, soru bankası, konu anlatımlı kitap gibi ürünler için mevcut yazar kadromuzun dışında da gelen talepleri değerlendiriyoruz. Branş ve iletişim bilgilerinizi örnek sorularınızla birlikte iletisim@cozumyayinlari.com.tr mail adresine e-posta yoluyla ileterek yazarlık talebinde bulunabilirsiniz.
Kitaplarımızın kalitesini artırmak ve kullanıcılarımızın beğenisini kazanmak için görüşlerinize önem veriyoruz. Ürünlerimiz ile ilgili her türlü olumlu/olumsuz görüş ve önerilerinizi Sorun/Görüş Bildir formunu doldurarak veya iletisim@cozumyayinlari.com.tr mail adresine e-posta göndererek iletebilirsiniz.
Yayınevimiz kitapları hazırlarken “Sıfır Hata” prensibiyle hareket edip, kitaplar yazarı dışında 2 farklı ilgili branş öğretmeni tarafından daha incelenerek kontrol edilmektedir. Kitaplarımız her ne kadar dikkatle incelense de soru yazımı esnasında veya inceleme esnasında yapılan bir dikkat eksikliğinden dolayı hata meydana gelebiliyor. Bunun yanı sıra zor sorularda doğru çözüm yolu bulunamadığında hata olmasa da yanlış olduğu düşünülebiliyor. Bu gibi sorunları gidermek için hatalı olduğunu düşündüğünüz içeriklerimizin fotoğrafını ya da ilgili kitap adı/sayfa ve soru sayı numaralarını belirtmek suretiyle Sorun/Görüş Bildir formunu doldurabilir veya iletisim@cozumyayinlari.com.tr mail adresine e-posta gönderebilirsiniz.
iletisim@cozumyayinlari.com.tr mail adresine iletişim ve adres bilgilerinizi e-posta yoluyla ileterek yardım talebinde bulunabilirsiniz.
Bulunduğunuz il veya ilçede eğer bayimiz bulunuyor ise bu bayiimizle görüşerek alt bayilik talebinde bulunabilirsiniz. Eğer herhangi bir bayimiz bulunmuyor ise iletisim@cozumyayinlari.com.tr mail adresine iletişim ve adres bilgilerinizi e-posta yoluyla ileterek bayilik talebinde bulunabilirsiniz.
Bayi olmak için kurumumuzun belirlemiş olduğu birtakım kriterleri karşılıyor olmanız gerekmektedir. Bayilik koşulları hakkında bilgi almak ve bayilik talebinde bulunmak için iletisim@cozumyayinlari.com.tr mail adresine iletişim ve adres bilgilerinizi e-posta yoluyla ileterek talepte bulunabilirsiniz.